Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše štěňátka se narodila dne 1.3. 07 .v 15h 45min.Rodili jsme v Hradci Králové na klinice,naštěstí šlo vše přirozenou cestou.I když jsme tam původně na doporučení veterinařky jeli na císařský řez.

První fenka : porodní váha 450g jméno Aiko celočervená

Druhá fenka :porodní váha 550g jméno Aishi červená s bilým znakem

Třetí fenka :porodní váha   300g jméno Akanuké celočervená

Čtvrtá fenka :porodní váha 470g jméno Ari-kata celočervená s bilou tečkou na zátilku

Pátá fenka :porodní váha    550g jméno Ayako  červená s bilým znakem

První od nás odjela k nové lidské rodině fenka Ari-Kate.Na starosti měla jíst spát a růst vše se jí podařilo a v sočasné době je z ní super mladá dáma.Dne 28.4 jsme se rozloučili se třemi našemi holčičkami Aishi odjela do Plzenského kraje fenečka si je vybrala sama a noví majitelé naší krásné holčičky slíbili všestranou péči a také nejakou tu výstavu což mě velmi těší.Budu se tešit na setkání,možná právě na nějaké té výstavě.
Ayako další naše sličná slečna odjela s novými páníčky na orlickou přehradu volali hned jak přijeli domu holčička byla po celou dobu cestování hodná a velice se těší z nového domova a velmi elegantního kotce který připomíná palác.Postavil ho pro ní její nový páníček a s paničkou ji vytvoří psí ráj na zemi.Jsou to také velmi sympatičtí a slušní lidé a slíbili nám také nějakou tu výstavu je to to nejhezčí co si každý chovatel může přát.
A naše malá Aiko? Ta v dobu kdy si pro ní noví majitelé přijeli,už byla tak ze všech těch návštěv tak unavená,že spinkala venku s maminkou a sestřičkou.
Tak jsme měli čas a nerušeni jsme si popovídali a trošinku okoukli mladý manželský pár.
Je pro mě duležité malinko poznat lidi a prostředí do kterého posílám své drahoušky.
Velmi mě potěšilo zjištění,že i když neplánují výstavu nebudou ji o to méně milovat.
Fenku této rasy sháněli již dlouho a konečně se jim to
podařilo,sálala z nich radost a láska,bylo to užasné.
Velmi děkuji všem lidem kterým záleží na zvířátkách a nejsou jim lhstejná děkuji.

Jako poslední nás opustila fenka jménem Akanuké.odjela s novou rodinou dne 3.5.2007.Slibovali fotografie a informace,ale k mé veliké lítosti a ač jsem se je pokusila nespočetně krát kontaktovat pouze odebrali PP a nic víc.Jak jste si mohli všimnout není tu foto od nových majitelů      i tací jsou mezi námi.       Přez všechnu tu bolest doufám,že ji milují a pečují o ni a jen to nekřičí do světa.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Katuško

(Eva , 4. 4. 2008 21:24)

moc ti děkuji za chválu,ale dnes se mi vše svírá zítra má jet náš malý chlapeček až do Ukrajiny jsem z toho špatná drž mu pěsti miláčkovi vím že budeš díky za to pa Eva

krásné fotky :-)

(Katka a Cherry , 4. 4. 2008 19:22)

Evo, dneska jsem narazila na vaše nové stránky. Jsou moc hezké a fotky pejsků jsou prostě úžasné. Přejeme všem štěňátkům ať se mají moc a moc dobře a ať prožijí nádherný a spokojený život :-) moc vás všechny zdravím!