Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše štěňátka se narodila dne 1.3. 07 .v 15h 45min.Rodili jsme v Hradci Králové na klinice,naštěstí šlo vše přirozenou cestou.I když jsme tam původně na doporučení veterinařky jeli na císařský řez.

První fenka : porodní váha 450g jméno Aiko celočervená

Druhá fenka :porodní váha 550g jméno Aishi červená s bilým znakem

Třetí fenka :porodní váha   300g jméno Akanuké celočervená

Čtvrtá fenka :porodní váha 470g jméno Ari-kata celočervená s bilou tečkou na zátilku

Pátá fenka :porodní váha    550g jméno Ayako  červená s bilým znakem

První od nás odjela k nové lidské rodině fenka Ari-Kate.Na starosti měla jíst spát a růst vše se jí podařilo a v sočasné době je z ní super mladá dáma.Dne 28.4 jsme se rozloučili se třemi našemi holčičkami Aishi odjela do Plzenského kraje fenečka si je vybrala sama a noví majitelé naší krásné holčičky slíbili všestranou péči a také nejakou tu výstavu což mě velmi těší.Budu se tešit na setkání,možná právě na nějaké té výstavě.
Ayako další naše sličná slečna odjela s novými páníčky na orlickou přehradu volali hned jak přijeli domu holčička byla po celou dobu cestování hodná a velice se těší z nového domova a velmi elegantního kotce který připomíná palác.Postavil ho pro ní její nový páníček a s paničkou ji vytvoří psí ráj na zemi.Jsou to také velmi sympatičtí a slušní lidé a slíbili nám také nějakou tu výstavu je to to nejhezčí co si každý chovatel může přát.
A naše malá Aiko? Ta v dobu kdy si pro ní noví majitelé přijeli,už byla tak ze všech těch návštěv tak unavená,že spinkala venku s maminkou a sestřičkou.
Tak jsme měli čas a nerušeni jsme si popovídali a trošinku okoukli mladý manželský pár.
Je pro mě duležité malinko poznat lidi a prostředí do kterého posílám své drahoušky.
Velmi mě potěšilo zjištění,že i když neplánují výstavu nebudou ji o to méně milovat.
Fenku této rasy sháněli již dlouho a konečně se jim to
podařilo,sálala z nich radost a láska,bylo to užasné.
Velmi děkuji všem lidem kterým záleží na zvířátkách a nejsou jim lhstejná děkuji.

Jako poslední nás opustila fenka jménem Akanuké.odjela s novou rodinou dne 3.5.2007.Slibovali fotografie a informace,ale k mé veliké lítosti a ač jsem se je pokusila nespočetně krát kontaktovat pouze odebrali PP a nic víc.Jak jste si mohli všimnout není tu foto od nových majitelů      i tací jsou mezi námi.       Přez všechnu tu bolest doufám,že ji milují a pečují o ni a jen to nekřičí do světa.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Weight Readings Explained

(AElerbpype, 28. 7. 2018 20:14)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-oad/

Katuško

(Eva , 4. 4. 2008 21:24)

moc ti děkuji za chválu,ale dnes se mi vše svírá zítra má jet náš malý chlapeček až do Ukrajiny jsem z toho špatná drž mu pěsti miláčkovi vím že budeš díky za to pa Eva

krásné fotky :-)

(Katka a Cherry , 4. 4. 2008 19:22)

Evo, dneska jsem narazila na vaše nové stránky. Jsou moc hezké a fotky pejsků jsou prostě úžasné. Přejeme všem štěňátkům ať se mají moc a moc dobře a ať prožijí nádherný a spokojený život :-) moc vás všechny zdravím!